Kontakt

Vi elsker å prate. +47 975 75 708 eller ketil@maskinen.no eller kom innom oss 📍 Thorvald Meyers gate 7, 0555 Oslo.

↓ Hvem vil du snakke med?

Ida Wildhagen

Daglig leder og prosjektleder

ida@maskinen.no

+47 938 84 711

Ketil Winther Løkke

Byråleder og rådgiver

ketil@maskinen.no

+47 975 75 708

Astrid Bang

Prosjektleder

astrid@maskinen.no

+47 994 06 340

Magnus Flø

Rådgiver

magnus@maskinen.no

+47 934 98 803

Kunstig intelligens, kva er det for noko? Ein datamaskin som tenkjer, det høyrest ut som sprøyt! Men faktum er at maskinene har lært seg å sjå, Og kan utføre oppgåver som før var for tungt å gå.

Andreas Åsebø

Rådgiver

andreas@maskinen.no

+47 995 88 902

Preben Winther Hansen

Kreativ leder og regissør

preben@maskinen.no

+47 993 01 368

Jon Frogner

Strategisk leder og tekstforfatter

jon@maskinen.no

+47 924 49 111

Herman Winger Ramm

Kreatør og tekstforfatter

herman@maskinen.no

+47 992 58 978

Tonje Ertzaas

Kreativ leder og kreatør

tonje@maskinen.no

+47 926 82 748

Emilie Wolden

Kreatør og tekstforfatter

emilie@maskinen.no

+47 483 02 173

Atosa Mohebbi Salekdeh

Kreatør og art director

atosa@maskinen.no

+47 952 87 617

Per Øivind Bang

Styreleder

bang@maskinen.no

+47 934 62 626